+38 (067) 620-22-84

Як прати дитячу постільну білизну?

Возняк Оксана 20.05.2020

Чим менша дитина, тим більше часу вона проводить в ліжечку. Це її маленький «дім», в якому повинна панувати чистота, тож міняти постіль доведеться часто. Як же правильно прати дитячу білизну, щоб процес був простим для мами, а результат - приємним для малюка?

Детальніше

Літня ковдра для дитини - різновиди й особливості

Возняк Оксана 13.05.2020

Чимало користувачів впевнені, що літньою ковдрою можна назвати будь-яку тонку модель. Однак не всі такі аксесуари добре вентилюються і вбирають зайву вологу, а значить, не зможуть забезпечити необхідний комфорт. Якими ж бувають літні ковдри і яку варто вибрати?

Детальніше

Як вибрати дитячий матрац

Возняк Оксана 06.05.2020

Облаштовуючи дитячу постіль, батьки приділяють багато уваги красивому ліжку, яскравій білизні, милим бортикам і органайзерам. Непримітний матрац відсувається на задній план, хоча для малюка він є одним з найбільш важливих постільних аксесуарів, оскільки відповідає не лише за комфорт, але й безпеку дитини.

Детальніше

Постіль для немовляти - що взяти в пологовий будинок

Возняк Оксана 29.04.2020

Більшість майбутніх мам добре уявляють, що знадобиться їм у лікарні, проте губляться, коли мова йде про речі для дитини. У результаті «тривожний чемоданчик» розростається до розмірів непідйомного баула, в якому складно знайти потрібне. Що ж конкретно знадобиться в пологовому будинку з постільної білизни, а що краще залишити вдома?

Детальніше

Як правильно користуватись органайзером для ліжечка

Возняк Оксана 22.04.2020

З народженням малюка дім починає «обростати» новими аксесуарами, засобами догляду, іграшками, які примудряються поєднувати в собі непоєднуване - постійно заважають під руками і зникають, як тільки стають потрібні. Чи можна створити бажаний порядок - так, щоб всі предмети були поруч і не займали багато місця?

Детальніше

123123
Менеджер зв'яжеться з вами в найближчі кілька хвилин і докладно відповість на ваші запитання!