Оптовим клієнтам

Якщо ви бажаєте стати нашим оптовим клієнтом, то зробіть будт ласка наступне:

1. Зареєстуйтеся на нашому сайті за посиланням: https://www.warmo.com.ua/client_account/contacts/new

(Якщо в вас вже є аккаунт роздібного покупця, то зареєструйте будь-ласка ще один аккаунт на інший email, для того щоб ми могли його перевести в группу оптових клієнтів)

 

2. Повідомте нам імейл, під яким ви зареєстували аккаунт, будь якми зручним для вас способом:

3. Після цього ми переведемо вас в группу оптових клієнтів і вам на сайті будуть відображатись наші оптові ціни, замість роздрібних. Ви зможете обрати вподобані вами товари в корзину, та оформити оптове замовлення прямо на сайті.

 

4. В деяких товарів буде стояти оптова ціна 9999 грн. Це означає що ці товари недоступні для оптового замовлення (переважно це стосується комплектів, які не є самостійним товаром, а складаються з окремих позицій)

 

5. Мінімальна сумма оптового замовлення складає 13500 грн. Термін виконнання замовлення від 1 дня до 14 днів, в залежності від наявності товару та матеріалів на складі.

 

6. Доставку оптового замовлення сплачує покупець, відповідно до тарифів обраного перевізника. При офомленні завмовлення, буде написано, що вартість доставки скалає 0 грн. Не звертайте уваги будь ласка на це, бескоштовна доставка від 1999 грн достуна лише роздрібним клієнтам.

 

Звертайтесь до нас по будь-яких питаннях.

Бажаємо гарної торгівлі :)

закрыть
Корзина
Закрити меню
закрыть
Менеджер зв'яжеться з вами в найближчі кілька хвилин і докладно відповість на ваші запитання!